PIERWSZA SZKOŁA MEDYCZNA JUŻ W WIELUNIU

ZDROWIE Z SCO

Pierwsza Szkoła Medyczna nareszcie w Wieluniu. Z uwagi na bardzo liczne zapytania telefoniczne informujemy Państwa, iż sekretariat cyklicznie rozpocznie działać od  08 maja 2017 roku. W związku z tym do tego czasu Państwa zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną. Tylko w pierwszym tygodniu działania formularza rekrutacyjnego chęć kształcenia na kierunkach medycznych wyraziło kilkanaście osób.  Niestety ilość miejsc na niektórych kierunkach kształcenia ze względu na specyfikę zajęć jest ograniczona, m.in. zamierzamy na pierwszy semestr nauki w zawodzie technik farmaceutyczny przyjąć wyłącznie 40 osób. Zajęcie dydaktyczne będą odbywały się w budynku Katolickiego Liceum OgólnokształcącegoWieluniu przy ulicy Ślaskiej 23. Posiadamy pozytywną opinię do kształcenia na kierunkach medycznych wydaną w 2017 roku przez Ministra Zdrowa. Zapraszamy już wkrótce do sekretariatu w samym centrum Wielunia czyli na ulicę Barycz 1 (nad siedzibą mBanku).